Напевно, ви не раз помічали, що деякі люди в гонитві за ідеальним шоколадним відтінком засмаги готові мало не ночувати на пляжі. А ще вони майже не користуються сонцезахисними засобами, хоча без них рівного і безпечної засмаги не отримаєш. Ми вирішили дізнатися у експертів, як отримати ідеальний золотистий відтінок шкіри без шкоди для здоров'я.

Правила ідеального засмаги, які допоможуть вам не згоріти

«Всі знають, що на сонці не можна виходити з 11 до 15 годин, але аж ніяк не тому, що жарко. В цей час промені падають на землю майже вертикально, а значить, кожна світлова хвиля б'є точно в ціль, викликаючи не тільки загар, але і сонячні опіки. Корисніше і вже точно безпечніше засмагати в розсіяному і відбитому світлі - під парасолькою або під тінню дерев, адже ультрафіолет відбивається від поверхонь, води, піску і бетону, тому навіть на критій веранді кафе його предостатньо », - радить Олена Єлісєєва, лікар-дерматолог, медичний експерт марки VICHY.

У перші дні відпустки найкраще максимально захищати шкіру від сонячних променів, саме тому варто взяти з собою засіб з високою ступінь захисту, наприклад, SPF 50. Через пару днів ви можете знизити фактор захисту до 30, щоб шкіра більше засмагала.

Основні рекомендації по сонцезахисним засобам від Ігор Нікольський, лікар-дерматовенеролог, медичний експерт марки La Roche-Posay:

— прийти на пляж і почати намазувати кремом від засмаги неправильно, сонцезахисний засіб повинен бути нанесено за 15-20 хвилин до виходу на вулицю, щоб воно встигло всмоктатися;

— не використовуйте засоби після закінчення терміну придатності, при розтині упаковки дивіться маркування у вигляді баночки з відкритою кришкою, на ній написана цифра, що позначає, скільки місяців можна використовувати після відкриття;

— правильно зберігайте сонцезахисні засоби в темному прохолодному місці, на пляжі обов'язково кладіть в пляжну сумку, не залишайте на відкритому сонці.

Posted by Base Admin


Додати коментар

0 Comments

Гарне місце для сімейного відпочинку...

Гарне місце для сімейного відпочинку або відпочинку з друзями, далеко від суєти і натовпів відпочиваючих. Поруч море, гарні номери, привітні і гостинні господарі.

Дмитрий Дак (Україна)
Більше відгуків